Zaloguj się Zaloguj się przez Facebook
Śledź nas na:
Najnowsi partnerzy
Więcej...

Reklama

Gdzie robić zakupy - w Internecie czy w realu?

Prowadzenie sprzedaży na rynku internetowym generuje nowe podejście do klientów. Jesteśmy tymi, którzy odpowiadają na te wyzwania i prezentujemy nowatorskie rozwiązanie-platformę zakupowo-negocjacyjną NEGGO.

Wszyscy już dobrze o tym wiemy, że różnica w cenie produktów wystawionych w sklepach tradycyjnych i tych, które można znaleźć w sklepach internetowych często różni się nawet o kilkadziesiąt procent. Obecnie klient chcąc nabyć towar udaje się do najbliższego sklepu, ogląda przedmiot, sprawdza jego specyfikację oraz cenę, po czym konfrontuje te informacje z możliwościami jakie daje w tej materii Internet. Zazwyczaj cena jest zdecydowanie niższa i to wziąwszy pod uwagę opłaty za transport. Nic więc dziwnego, że ta forma zakupów zdobywa coraz większe grono wielbicieli i zainteresowanych realizowaniem zakupów internetowych przybywa.

My proponujemy pójście o krok dalej. Co powiecie na możliwość negocjowania cen produktów, które znaleźliście w Internecie? Ich cena już jest niższa od tej w sklepie tradycyjnym, ale może być jeszcze niższa ! Nasza platforma negocjacyjna NEGGO umożliwia targowanie się ze sprzedawcami ze sklepów internetowych. Sprawdźcie jak korzystne i funkcjonalne jest to narzędzie.

 


Neggo.pl sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2007-2013. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.